Financování

Spolupráce zkušeného tandemu realitní poradce a úvěrový specialista je výhodou pro každého, kdo hodlá prodávat či kupovat nemovitost – nezdvojuje se čas a náklady na získání listu vlastnictví, nabývacího titulu, šetří se čas při předání informací o potřebách pro čerpání úvěru atp. Proto jsme rádi, že Vám přesně tuto kombinaci můžeme nabídnout i v naší kanceláři Solvenus s.r.o. Na rozdíl od té milé paní, která sedí ve „Vaší“ bance na přepážce a nabídne Vám možná kvalitní produkt, nicméně, z titulu své funkce, pouze od této jediné banky - my máme v naší kanceláři přehled o úvěrových podmínkách většiny bankovních ústavů v ČR a bezplatně Vám během jediné schůzky můžeme názorně ukázat všechny jejich nabídky vhodné právě pro Vás. Konkurence jednotlivých bank je výhodou pro Vás, využijte ji! - navíc naservírovanou zkušeným odborníkem na jednom místě, při krátké schůzce. Co v oblasti financování nemovitostí umíme a jaký servis nabízíme?

  • Zjištění a vyhodnocení individuální situace žadatele o úvěr (podnikatel vs. zaměstnanec; rodinný stav a situace v současnosti a do budoucna – např. partnerka na mateřské / děti z předchozího vztahu, jiná nemovitost k budoucímu prodeji atp; příjmy vs. nutné a extra výdaje vč. splátek ostatních úvěrů; záměr s vybranou nemovitostí – stavba, rekonstrukce, investice;
  • Vypracování přehledu nabídky bank. ústavů pro konkrétního žadatele (porovnání úrokové sazby vs. povinného pojištění vs. všech poplatků u úvěru)
  • Příprava dokumentů a podkladů k úspěšné žádosti u vybrané banky (vč. pomoci se zajištěním potvrzení o bezdlužnosti apod.)
  • Zajištění odhadu nemovitosti, nabývacího titulu, listu vlastnictví z KN
  • Zajištění zástavních smluv (vč. případného vysvětlení prodávajícímu ohledně nutnosti tohoto kroku před vlastním zápisem koupi do KN)
  • Vklad do KN, zajištění vinkulace
  • Vše pro nové úvěry i refinancování
  • Financování i družstevních nemovitostí
  • Úvěry pro cizí státní příslušníky vč. těch mimo EU (upozorňujeme na speciální požadavky banky)

Veškeré konzultace, vyhodnocení a vyřízení žádosti o úvěr z d a r m a. Naše mnohaleté osobní kontakty přímo v bankách jsou výhodou pro klienty – v případě udělení výjimek, nižších sazeb úvěru či pojištění atp. Kontaktujte nás s Vaší vlastní situací, rádi se Vám budeme věnovat.

Kontaktujte nás

+420 773 213 237