O nás

Zaměřujeme se na veškeré transakce spojené s nemovitostmi a zároveň jejich financování. Jako profesionálové, kteří se pohybují ve svých oborech přes 10 let, máme neocenitelné zkušenosti a zejména spoustu kontaktů, které jsou na obchodování v této oblasti to nejdůležitější.

Jsme malá kancelář s velkým srdcem. Mnohaleté pracovní zkušenosti jednoho každého z nás v různých společnostech, vč. velkých korporací, nás posunuly k poznání, že nechceme být nicotným kolečkem v soukolí, kde náš vliv má své úzké limity, ale naopak chceme být hlavním motorem vlastní, byť malé, společnosti. Kde si za vše budeme moci sami – za úspěch i porážku. Mnohokrát jsme se přesvědčili, a naši klienti nám to potvrzují, že to není značka ani velké jméno společnosti, co úspěšně prodává, ale jsou to lidé – my! Hlavní motivací pro spojení našich sil na pracovním poli však byla zejména potřeba pracovat v pozitivním prostředí s korektními mezilidskými vztahy, protože jsme přesvědčeni, že to se přenese i na naše klienty a naše transakce.. jednoduše, když děláte svoji práci rádi, chodíte rádi do své kanceláře, pravděpodobně se setkáte s podobně naladěnými lidmi a celá tato energie přetaví v úspěch. Úspěch klienta. A tedy i náš.

Naším přáním je i na tak, v Čechách, problematicky vnímaném poli, jako jsou nemovitosti a úvěry, ukázat, že se vše dá dělat dobře a lidsky. Zkontaktujte nás a přesvědčte se sami. Protože ať na naší či klientově straně… vše je o lidech.

PS: A navíc Vám u nás v kanceláři připravíme dobrou kávu :)

Kontaktujte nás

+420 773 213 237