Byt 3+1 OV, s balkonem, garáží a zahradou, Jarošov nad Nežárkou

PRODÁNO

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi světlý byt 3+1 s balkonem, garáží a zahradou v Jarošově nad Nežárkou, menší obci nedaleko Jindřichova Hradce (7 km). Byt v OV s orientací V a Z se nachází se v 3. NP (2. patro) malého bytového domu bez výtahu.

Velmi příjemně působící a udržovaný byt (rekonstrukce včetně rozvodů proběhla před cca 12 lety) disponuje na 68 m2 následujícími místnostmi:  předsíň, ze které je vstup do dvou samostatných pokojů a dále do obytné kuchyně (prostorná jídelna s kuchyňským koutem s přístupem denního světla). Z jídelny se dále pokračuje do dalšího pokoje.  Vstup na balkon je z jídelny, stejně jako do koupelny s vanou (toaleta je oddělena).

K bytové jednotce patří nadstandardně veliký zděný sklep (15 m2) v přízemí domu a dále garáž.  Lákavým bonusem této nemovitosti je zahrada o velikosti 165 m2, nacházející se přímo za domem, která umožňuje trávit volný čas s přáteli či rodinou venku a přitom v dosahu vlastního zázemí.

Vytápění stejně jako vaření v bytové jednotce je na plyn, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Na podlaze je instalována dlažba, vinyl, lino a korek.  Kompletní měsíční náklady vč. energíí jsou cca 4 800 Kč (2-3 osoby).  Energetický štítek ještě nebyl vydán, byt tedy uvádíme v energ. třídě G.  Fungující společenství vlastníků, bezproblémová domluva a plány na postupnou revitalizaci domu. V obci Jarošov je veškerá občanská vybavenost, vč. školy a školky.

Nemovitost je k nastěhování dle domluvy a lze ji financovat prostřednictvím hypotečního úvěru, který je výhradně zajištěn u našeho osvědčeného partnera Gepard Finance – Miroslava Kulhánková (Lužová) (případné konzultace a nabídky jsou poskytovány bezplatně).

Kontaktujte nás

+420 773 213 237