Atypický byt v DV, 2 balkony a sklep, 130 m2, ul. Antonínská, Praha 7

PRODÁNO

V přímém zastoupení majitele nabízíme ke koupi atypicky pojatý byt v klasickém prvorepublikovém domě s výtahem v žádané lokalitě Prahy 7 – Bubny, v těsném sousedství vyhledávané Letné (600 m) a Stromovky (750 m). Prostorný, velmi slunný byt s obytnou plochou 125 m2 (plus 2 balkony o celkové výměře 4,70 m2) se za pomoci francouzského designera změnil z tradičně měšťansky pojatého bydlení (původně všechny pokoje oddělené, malá kuchyně, pokoj pro hospodyni atd.) na velkoryse pojatý, moderně působící byt, avšak stále s důrazem na zachování tradičních interiérových prvků (původní vstupní dveře, dřevěná parketová podlaha apod).  Oceněn byl v článku „Nad městem“ publikovaném v magazínu Elle Decoration.

Většinu bytu nyní tvoří neuvěřitelně vzdušně působící společenská zóna skládající se z komplet vybavené kuchyně, jídelního prostoru a obývacího prostoru.  Tato část bytu je orientována na jih – jihozápad, její obvodová zeď je kompletně osazena okny a balkonem a díky umístění v 6. NP se zde nabízí nerušený výjimečný výhled na panorama Holešovic, Karlína, Žižkova a dál.  Denní světlo od brzkého rána zde navečer střídá klid noci se spoustou blikajících světel a ještě úchvatnějšími pohledy na hlavní město. Klidová zóna, skládající se z prostorné ložnice a 2 menších pokojů (průchozí, z jednoho vstup na druhý balkon), je naopak orientována do tichého vnitrobloku a nabízí tak nerušený odpočinek majitelům a jejich dětem či hostům.

Byt disponuje 2 koupelnami (hlavní s vanou, druhá menší se sprchovým koutem) a 1 toaletou (součástí hlavní koupelny, částečně oddělena).  V bytě se, za využití původních výklenků, komory atd. nachází dostatek úložných prostor, které naprosto neruší celkový dojem z bytu.  K bytové jednotce patří tradiční sklep.

Součástí rekonstrukce bytu (cca 10 let) byly kromě změněné dispozice i kompletní nové rozvody elektřiny i vody plus nové štuky.  Vytápění dálkové. Vaření elektřina. Orientační měsíční náklady cca 6 500 Kč (2 osoby) vč. fondu oprav, plus el. energie.  Energetický štítek nebyl vyhotoven z důvodu platné legislativní výjimky na danou nemovitost (stavba před r. 1947), proto nemovitost uvádíme v energ. třídě G.

Bytový dům, ve kterém se nabízená nemovitost nachází, byl postaven ve 30. letech podle návrhu architekta E. Rosenberga. Fungující družstvo se o celý dům bezvadně stará, citlivě jej zrekonstruovalo (střecha, fasáda, výtah i interiér) a úspěšně jej vede s přebytky na účtu.

Atypická nemovitost s osobitým interiérem se nachází v původní, tradiční městské lokalitě s obrovským potenciálem (komplex Bubenská 1 místo původního KD Vltavská;  rozvoj nové čtvrti Bubny – Zátory) a skýtá tak mnoho výhod:  metro C – Vltavská 100 m od domu; MHD uzel na Strossmayerově náměstí 250 m; rychlé napojení na magistrálu; dosah letiště i historického centra autem i MHD. Kompletní občanská vybavenost - populární bistra, trendy kavárny i restaurace, muzea, kulturní zařízení.. vše v pěší vzdálenosti. Parkování v rezidenčních zónách.

Prohlídky nemovitosti od 23. září 2019.  Nastěhování dle domluvy, stejně jako případné přenechání současného vybavení bytu. Kupec neplatí daň z nabytí nemovitosti. V případě zájmu o možnosti financování (např. zástava jiné nemovitosti apod) nabízíme výhradní servis u našeho osvědčeného partnera Gepard Finance – Miroslava Kulhánková (výběr z většiny bank, konzultace bezplatně).

Kontaktujte nás

+420 773 213 237