Pronájem bytu 3+kk v ul. Zdiměřická, Praha 4 (Chodov / Opatov)

PRONAJATO

V zastoupení majitele nabízíme do pronájmu právě zrekonstruovaný byt 3+kk v ul. Zdiměřická, Praha 11. Byt o velikosti cca 64 m2 (vč. lodžie) se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem.  Dům je kompletně revitalizován (zateplení / fasáda, interiéry, výtah atd.), veškeré vstupní a další společné prostory jsou v bezvadném, reprezentativním stavu.

Právě dokončená rekonstrukce obsáhla: zděné jádro vč. nových rozvodů i dále po bytě, čerstvé omítky a výmalba, nová podlahová krytina (linoleum), repasovaná kuchyňská linka (skříňky) s novou pracovní deskou, dřezem, digestoří a s plynovým sporákem s pečící troubou.

Světlý, čistý byt disponuje prostornou vstupní chodbou s komorou (zde příprava na připojení pračky), dvěma samostatnými neprůchozími pokoji a obývacím pokojem propojeným s kuchyní.  Koupelna s vanou, toaleta oddělená.  Z jednoho z pokojů se vstupuje na zasklenou lodžii s výhledem do ulice.  Na oknech v celém bytě nainstalovány moderní venkovní rolety (možnost ovlivnit klima a atmosféru v bytě nezávisle na počasí a denní době). 

Výhled z bytu je na východ, do ulice a sídliště.  V blízkém okolí nákupní středisko (Billa), školka i základní škola, poliklinika.  Metro „C“ Opatov a zastávka MHD (bus) v dochozí vzdálenosti od domu. Do 2 minut jste autem na městském okruhu a na D1.  Parkování na ulici, příp. možno poptat pronájem v blízkém parkovacím domě. 

Cena měsíčního nájmu 15.500,- Kč plus zálohy na služby (zúčtovatelné zálohy vč. tepla a vody byly stanoveny na 2.500,- Kč / 2 osoby).  Plus elektřina a plyn dle spotřeby.  Provize zprostředkovateli 15.488,- Kč vč. DPH.  Základní minimální vratná kauce ve výši 1 měsíčního nájmu bez záloh (tj. 15.500,- Kč) či navýšená dle domluvených podmínek mezi majitelem a budoucím nájemníkem.

Nemovitost k nastěhování okamžitě.  Prohlídky po domluvě kdykoliv.

Kontaktujte nás

+420 773 213 237